JUNIPER

Juniper is een van de topmerken op de internationale wereldmarkt als u op zoek bent naar IT-infrastructuren van hoge kwaliteit. Al jaren vertrouwen tal van bedrijven van allerlei omvang en uit zeer uiteenlopende sectoren op de slimme en innovatieve IT-oplossingen van deze fabrikant. Het assortiment vervangingsonderdelen omvat een heel spectrum aan hoogwaardige hardware die aan elke behoefte is aangepast. Als onderdeel van grote computersystemen, krachtige opstellingen en zeer complexe datacenters ondersteunt hardware van Juniper medewerkers effectief bij een breed scala aan activiteiten bij het uitvoeren van hun dagelijkse werkzaamheden.

Koop de beste hardware van Juniper bij Kimbrer

Als hardwarespecialist zijn wij bij Kimbrer verheugd u de beste Juniper IT-artikelen exclusief in onze shop aan te kunnen bieden. Hierbij zijn producten uit alle gebieden inbegrepen, die u bij ons tegen absolute voorkeursprijzen kunt kopen.

Wij bij Kimbrer hebben het onze taak gemaakt om gebruikte hardware een tweede kans te geven - inclusief de hoogwaardige producten van Juniper. Daartoe hebben wij ervaren technici in dienst die elk artikel zorgvuldig doorlichten en opnieuw in goede staat brengen. Tenslotte kunnen wij u betrouwbare Juniper merkproducten aanbieden in uitstekende gereviseerde kwaliteit, die u eenvoudig kunt bestellen in onze online shop.

Profiteer van prijsbesparingen tot 80%

Het recyclen van hardware is niet alleen goed voor het milieu - het opnieuw gebruiken van hardware is natuurlijk ook economisch interessant. In feite, wanneer u een Juniper reserveonderdeel in onze winkel koopt, kunt u tot maar liefst 80% besparen in vergelijking met de oorspronkelijke prijs - zonder te moeten afzien van bewezen merkkwaliteit. Onlinde shoppen kan inderdaad leuk zijn!

Vele tevreden klanten kunnen dit alleen maar beamen - en wij zijn verheugd vele grote bedrijven onder hen te mogen tellen.

Een jaar garantie op elk product gekocht bij Kimbrer

Naast het prijsvoordeel kunt u rekenen op een ander pluspunt: wij zijn overtuigd van het werk van onze technici. Zoveel zelfs dat wij u een garantie van 1 jaar bieden op elk Juniper-product dat u bij Kimbrer koopt. Indien er dus iets mis zou gaan met uw aankoop binnen een jaar, wordt u door ons de beste service geboden. Zo heeft u nog meer vertrouwen in de kwaliteit van onze dienstverlening.

Juniper is een specialist op het gebied van switch- en SFP-hardware.

Verwacht u aan een ruim aanbod van hardware van Juniper, dat vooral gespecialiseerd is op het gebied van switches en SFP. U ontvangt zowel laaggeprijsde producten als slimme IT-oplossingen van topkwaliteit. Upgrade bestaande setups of maak een compleet nieuwe setup. Juniper reserveonderdelen bieden u hiervoor de best mogelijke ondersteuning en worden gekenmerkt door een hoge compatibiliteit en duurzaamheid.

Bijkomende aanbiedingen rond onderhoud, upgrade en service

Bij de aankoop van een Juniper IT-reserveonderdeel, gaan we bij Kimbrer nog een stap verder. Naast de garantie bieden wij bij Kimbrer ook aanvullende diensten rondom onderhoud en upgrade van uw aangekochte item. Dit betekent dat u altijd technisch up-to-date bent en nog langer kunt genieten van de prestaties van uw gekochte artikel.

Hebt u vragen over het serviceaanbod rond de Juniper-hardware van uw keuze? Dan kunt u te allen tijde contact met ons opnemen. Wij adviseren u graag over alles wat u wilt weten en geven u informatie over producten, diensten en prijzen.

Sort By:

Producten 1-12 van 24

Pagina
JUNIPER EX-4PST-RMK - Juniper Adjustable 4-Post Rack Mount Kit

Vanaf € 168,00

Op voorraad
Juniper 1000BASE-SX SFP Module - 1 x 1000Base-SX

Vanaf € 40,00

Op voorraad
Juniper 48-port 10/100/1000BaseT - 8 PoE ports

Vanaf € 140,00

Op voorraad
Juniper Finisar 10Gb 10GE SFP+ SR FTLX8571D3BCL-J1

Vanaf € 0,00

Op voorraad
QSFP28 100GBase-L4 Optics for up to 10km

Vanaf € 1.015,00

Op voorraad
SFP+ 10GE pluggable transceiver SMF 1310nm

Vanaf € 63,00

Op voorraad
Juniper Networks SRX210 Services Gateway

Vanaf € 70,00

Op voorraad
SRX650 SYSTEM 2U W/SRE 6, 645W-AC-POE PS

Vanaf € 245,00

Op voorraad
Juniper 10Gb SFP+ Short Range Fibre Channel

Vanaf € 42,00

Niet op voorraad
JUNIPER EX2200-24T-4G - Juniper EX2200-24T-4G Layer 3 Switch - 24 Ports

Vanaf € 140,00

Niet op voorraad
Juniper Networks EX2200-48P-4G PoE+ Gigabit switch

Vanaf € 280,00

Niet op voorraad
EX 3200, 24-port 10/100/1000BaseT (8-ports PoE) +

Vanaf € 56,00

Niet op voorraad
Sort By:

Producten 1-12 van 24

Pagina