HP JD092B-C - HP Compatible X130 10G SFP+ LC SR Transceiver

HP JD092B-C - HP Compatible X130 10G SFP+ LC SR Transceiver

HP JD092B-C - HP Compatible X130 10G SFP+ LC SR Transceiver - Wereldwijde express levering op dezelfde dag
Voorraad:
1 Productens
Conditie:
Refurbished
Garantie:
1 jaar
Co2 Savings:
Not specified
€ 40,00
Excl. BTW
Bestel binnen voor verzending op dezelfde dag

Omschrijving

ProLabs JD092B-C. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Roestvrijstaal. Maximaal voltage: 3,3 V. Breedte: 45 mm, Diepte: 20 mm, Hoogte: 115 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)

Specifications

Overdrachtssnelheid (max)10000 Mbit/s
Ethernet LANNee
SFP transceiver typeVezel-optiek
Soort aansluitingSFP+
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteundJa
Vezel-optische connectorLC
SFP-zendernormSR
Maximaal bereik300 m
Golflengte850 nm
Tx vermogen (min)-7 dBmW
Tx vermogen (max)-1 dBmW
Duplex systeemVolledig
Golflengtemultiplexing (WDM)Ja
Kleur van het productRoestvrijstaal
RoHS complianceJa
Maximaal voltage3,3 V
Bedrijfstemperatuur (T-T)0 - 70 °C
Breedte45 mm
Diepte20 mm
Hoogte115 mm
Gewicht32 g
Aantal inbegrepen producten1 stuk(s)
RX sensitiviteit-12,5 dB

Garantie

Uitstekende kwaliteit voor minder geld.

Een refurbished product kopen bij Kimbrer Computer kan besparingen opleveren tot 80% van de oorspronkelijke verkoopprijs van een fonkelnieuw model. Daarom is het een prima manier om uw kosten te verlagen zonder in te boeten aan kwaliteit. We staan achter onze kwaliteitsbelofte en geven daarom STANDAARD ÉÉN JAAR GARANTIE. Bovendien bieden we optioneel nog aanvullende verzekeringen. Kortom, met een refurbished product van Kimbrer Computer krijgt u:

  • een uitstekend product voor een zeer lage prijs
  • een kosteneffectief en milieuvriendelijk alternatief
  • snelle bezorging, rechtstreeks bij u of bij uw klant
  • echt waar voor uw geld

 

Refurbished – wat is dat?

Een refurbished product is meestal een gebruikt artikel dat al een andere eigenaar gehad heeft. Alle refurbished producten van Kimbrer Computer zijn gecontroleerd door een deskundige en zijn opnieuw in uitstekende staat gebracht. Daarbij zijn onderdelen die gebreken vertoonden vervangen door originele nieuwe exemplaren, zodat alles goed werkt en er perfect uitziet. Daarna wordt het artikel verpakt en opnieuw te koop aangeboden. Het kan zijn dat refurbished modellen wat gebruikssporen hebben, maar we garanderen dat de artikelen altijd:

  • gecontroleerd, getest en professioneel hersteld zijn door gediplomeerde technici
  • volledig ontdaan zijn van data en software, zodat er geen sporen van terug te halen data achtergebleven zijn
  • zorgvuldig verpakt en verzonden worden in ESD-materiaal
  • voorzien zijn van alle originele accessoires en onderdelen (voor zover van toepassing)
  • Bij spoedlevering wordt uw bestelling binnen 1-2 werkdagen geleverd
  • Dagelijkse internationale verzending
  • Dropshipping - De bestelling rechtstreeks naar je klant
  • Alle artikelen verzonden vanuit ons eigen magazijn

Wilt u uw IT-apparatuur verkopen?

  • Eerlijke marktconforme waardering
  • Flexibel en probleemloos ophalen
  • Data worden veilig vernietigd
  • Snelle en gemakkelijke betaling

Lees verder

Jim

Dell server

Hebt u een server- of opslagoplossing nodig?

  • Concurrerende prijzen
  • Snelle internationale verzending
  • Technische ondersteuning op locatie
  • Beduidend voordeliger dan nieuwe systemen

Lees verder