HP JD092B-C - HP Compatible X130 10G SFP+ LC SR Transceiver

Op voorraad
Beschikbaarheid:
1 Producten op voorraad - Direct leverbaar
Conditie:
Refurbished
Garantie:
1 jaar
€ 40,00
Excl. BTW
Aantal:
Bestel binnen voor verzending op dezelfde dag
geen
HP JD092B-C - HP Compatible X130 10G SFP+ LC SR Transceiver - Wereldwijde express levering op dezelfde dag
ProLabs JD092B-C. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Roestvrijstaal. Maximaal voltage: 3,3 V. Breedte: 45 mm, Diepte: 20 mm, Hoogte: 115 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
Meer informatie
Overdrachtssnelheid (max)10000 Mbit/s
Ethernet LANNee
SFP transceiver typeVezel-optiek
Soort aansluitingSFP+
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteundJa
Vezel-optische connectorLC
SFP-zendernormSR
Maximaal bereik300 m
Golflengte850 nm
Tx vermogen (min)-7 dBmW
Tx vermogen (max)-1 dBmW
Duplex systeemVolledig
Golflengtemultiplexing (WDM)Ja
RoHS complianceJa
Kleur van het productRoestvrijstaal
Maximaal voltage3,3 V
Bedrijfstemperatuur (T-T)0 - 70 °C
Breedte45 mm
Diepte20 mm
Hoogte115 mm
Gewicht32 g
Aantal inbegrepen producten1 stuk(s)
RX sensitiviteit-12,5 dB

Uitstekende kwaliteit voor minder geld.

Een refurbished product kopen bij Kimbrer Computer kan besparingen opleveren tot 80% van de oorspronkelijke verkoopprijs van een fonkelnieuw model. Daarom is het een prima manier om uw kosten te verlagen zonder in te boeten aan kwaliteit. We staan achter onze kwaliteitsbelofte en geven daarom STANDAARD ÉÉN JAAR GARANTIE. Bovendien bieden we optioneel nog aanvullende verzekeringen. Kortom, met een refurbished product van Kimbrer Computer krijgt u:

  • een uitstekend product voor een zeer lage prijs
  • een kosteneffectief en milieuvriendelijk alternatief
  • snelle bezorging, rechtstreeks bij u of bij uw klant
  • echt waar voor uw geld

 

Refurbished – wat is dat?

Een refurbished product is meestal een gebruikt artikel dat al een andere eigenaar gehad heeft. Alle refurbished producten van Kimbrer Computer zijn gecontroleerd door een deskundige en zijn opnieuw in uitstekende staat gebracht. Daarbij zijn onderdelen die gebreken vertoonden vervangen door originele nieuwe exemplaren, zodat alles goed werkt en er perfect uitziet. Daarna wordt het artikel verpakt en opnieuw te koop aangeboden. Het kan zijn dat refurbished modellen wat gebruikssporen hebben, maar we garanderen dat de artikelen altijd:

  • gecontroleerd, getest en professioneel hersteld zijn door gediplomeerde technici
  • volledig ontdaan zijn van data en software, zodat er geen sporen van terug te halen data achtergebleven zijn
  • zorgvuldig verpakt en verzonden worden in ESD-materiaal
  • voorzien zijn van alle originele accessoires en onderdelen (voor zover van toepassing)